Film izlemeyi çok seven birisi değilim, çabuk sıkılırım. Ara sıra merakla beklediğim bir film olur, onunla ilgili bilgi almak istediğimde de detaylara boğulmuş, orasından burasından reklamlar çıkan, mikro pazarlamanın suyunu çıkarmış sinema portallarıyla karşılaşırım/karşılaşırdım. Evet karşılaşırdım dedim çünkü artık bu sitelerde dolaşmaya gerek kalmadı. Mesela Temmuz ayında sinemalarda olacağını bildiğim Avatar – The Last Airbender filmini merakla bekliyorum ama hangi tarihte vizyonda olacağını bilmiyorum, unutuyorum.

Bu büyük ihtiyacı farketmiş olacak ki Ali Bahşişoğlu uzun süredir Pekyakında.Net üzerinde çalışıyordu. Kısa bir süre önce çalışmalarının büyük bölümünü tamamladı ve Pekyakında.Net kullanıma açıldı. Henüz ilk adımları atıldığından bu yana zaman zaman detaylarını gördüğüm, zaman zaman küçük terstlerine katıldığın bu projenin ayakta durduğunu görmek beni de sevindirdi. Küçük detayların bir araya geldiğinde ne kadar güzel bir sonuç ortaya çıkardığını siz de farkedeceksiniz.

(Yazıyı yazarken filmin yarın vizyona gireceğini gördüm. Keşke sitedeki hatırlatma özelliğini kullansaydım. 3 gün öncesinde mail gönderiyor)

  1. Ali Bahşişoğlu diyor ki:

    Beğendirebildiysek işini görecekse ne mutlu bize abi 🙂 Yakında hiç bir yerde olmayan değişik bir özellikle ağızları açık bırakıcaz. 🙂

  2. Mehmet Sait Yağlı diyor ki:

    Gitmediysen, gitme 🙂 Okuduğum yorumlarda bir allahın kulu da film iyi dememiş. Ki animesini delicesine seven biri olarak ben de merak ediyordum filmi, açıkçası hayal kırıklığına uğrarım diye gitmeyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir