Bir süredir İzmir genelinde yaptığımız sosyal medya konulu kurum içi eğitimler Aralık ayı ve sonrasında da çeşitli kurumlarda devam edecek. Katılıma açık bir toplantı olması durumunda buradan sizlerle de paylaşacağımdan şüpheniz olmasın.

Sosyal Medya İzmir

Peki bu toplantılarda neler konuşuyoruz?

Katılımcıların bilgi seviyesine göre çeşitli şekillerde planlanan eğitimlerde genel anlamda sosyal medya nedir?, neden sosyal medya kullanma ihtiyacı hissederiz, bireysel ve kurumsal anlamda sosyal medyanın hayatımıza etkileri, sosyal medyanın etkili kullanımı ve alternatif pazarlama metodları gibi sıralayabiliriz içerikleri.

Kimler sosyal medya eğitimine ihtiyaç duyuyor?

Hemen herkesin sosyal medya kullanımı konusunda az ya da çok bir takım bilgileri var. Fakat önemli olan, bu bilgileri derleyerek efektif bir şekilde kullanabilmek. Saatlerce ekran başında bekleyerek hem zaman hem de verim kaybına sebep olunan bir takım uygulamalar sosyal medyanın kullanıldığını fakat verimli olmadığını gösteriyor. Siz de verimli kullanmadığınızı düşünüyorsanız bu sunumlardan birine katılmanız faydalı olacaktır.

Ne kadar zamana ihtiyaç var?

Öncelikle ihtiyaç duyulan bilgi düzeyine göre değişse de ortalama 3 saat süren bir kapsamda gerçekleştirilen eğitimler genellikle yeterli olabiliyor. Bunun yanında belirli alt ilişkilere göre optimize edilmiş sosyal medya eğitimleri için de ekstra bir takım sunumlar yapılması gerekebilir.

 1. hülya gültepe diyor ki:

  Merhaba.. İzmir ‘de sosyal medya üzerine eğitimler devam ediyor, demişsiniz. Peki bu eğitimler nerede ve nasıl sağlanıyor, isteyen herkes katılabiliyor mu? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  • Samir diyor ki:

   Merhaba.

   Hulya hanimin fikirlerine katiliyorum. Bu bilgileri nereden ala biliriz. Bu konuda yardimci olursanuiz sevinirim

   Saygilarla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir