Bir hayal ne kadar büyük olabilir?

Peki ne kadar büyük bir hayal gerçek olabilir?

Hayal Dolu Kapaklar Kapak Toplama KampanyasıBiz adam gibi bir hayal kurduk ve gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Hayal Dolu Kapaklar’ımız var.  Her bir kapak yeni bir hayalin gerçek olması için atılmış bir adım gibi yaklaştırıyor bizi hayallere. Hayal dolu kapaklar, bir bir tekerlekli sandalyeye dönüyor!

Bugün tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olup sahip olamayan kaç kişi sayabilirsiniz? Binlerce değil mi? Peki size sadece bir tane plastik kapak bırakarak bu kişilerin tekerlekli sandalye sahibi olmasına katkıda bulunacağınızı söylesek? Nasıl, adam gibi hayal değil mi?

Biz kim miyiz? Türkiye’nin 7 farklı üniversitesinden bir araya gelmiş adam gibi hayalleri olan 21 genciz ve hayalleri gerçekleştirmek için tek ihtiyacımız olan şey küçük bir kapak.

Haydi siz de bir kapak ile bize destek olun, hayalleri birlikte gerçekleştirelim.

Bilgilendirme: Kapak toplama kampanyası Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde başlatılmış, kısa sürede çok geniş bir kitleye yayılarak Türkiye’nin dört bir yanından toplanan kapaklarla engellilere tekerlekli sandalye temin edilmiştir.

Daha önce iki kez tekerlekli sandalye dağıtımı yapılmış, bu dağıtımlarda şu ana kadar 785 araç teslim edilmiştir. Kampanya 31.12.2012 tarihine kadar uzatılmıştır. Daha fazla bilgi Ege Üni. Diş Hekimliği Fakültesi web sitesinde bulabilirsiniz.http://goo.gl/TA7YG

Diğer taraftan, sosyal sorumluluk çalışmamız esnasında farklı illerden, farklı üniversitelerden bizleri bir araya getiren ve kapak toplama kampanyası konusunda çalışmamızı teşvik eden “Adam gibi hayalden %100 gerçeğe” projesi ekibine de teşekkür ediyoruz.

Kampanya detaylarını ve gelişmeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğenin. Hayal Dolu Kapaklar Facebook Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir