Geçtiğimiz bir ya da iki ay süre içerisinde hiç tahmin edemeyeceğim kadar çok eğlendiğim, öğrendiğim ve içinde bulunmaktan keyif aldığım bir organizasyonda yer aldım. Bu organizasyona emek veren herkese teşekkür ediyorum.

Bir gün akşam MBA dersi yerine konferans salonunda buldum kendimi ve 20 dakika sonra hiç tereddütsüz elimdeki başvuru formunu doldurmuş, Mustafa Bey’e uzatıyordum. Bundan yaklaşık bir ay sonra ise Mustafa Bey elindeki “En Hayalperest Takım Üyesi” ödülünü bana uzatıyordu. Bazı şeyler hiçbir zaman değişmiyor. Birçok oyun oynadık, dans ettik, düğüm olup çözülmeye çalıştık, halay çektik, kağıttan uçak yaptık, başka ülkelerin bayraklarını çalıp makas karşılığı sattık, İstanbul’un birçok tarihi ve turistik mekanında elimizde kamera ipuçları topladık, uzaylı olduk, uyumadan çalıştık ve çok yorulduk. Şimdi ise hayal dolu yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Proje kapsamında birçok güzel çalışma yaptık. Hepsini anlatmama gerek yok fakat Hayal Dolu Kapaklar projesi içi herkesin desteğini beklediğimizi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Zira bu proje yarışmadan bağımsız bir şekilde başladı ve kapaklar toplanmaya devam ediyor.  Bu proje ile sadece 6 günde toplam 171,6 kg kapak toplandı.

Hayal Dolu Kapaklar Facebook sayfası için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir