Bazen günler günleri kovalasın, bir an önce beklenen zaman gelsin dersiniz, organize ettiğiniz bir etkinlik yaklaştıkça. Daha önce 2 yıl boyunca değerli arkadaşım Erdal Erdoğdu ile Likemind İzmir Buluşmaları’nı yürütürken her ay hissediyorduk bunu.

Foursquare buluşmaları bu eksikliği gideren bir organizasyon oldu adeta. Şimdi her yıl 16 Nisan gelsin de Dünya Foursquare Günü‘nü kutlayalım diye bekliyoruz desem yalan olmaz.

Bu yıl 3. kez düzenlenen Foursquare Day İzmir Buluşması yine önceki yıllarda olduğu gibi destekleyen firmalar ve siz Foursquare kullanıcıları katılımıyla çok keyifli bir akşama dönüşecek.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak organizasyonu gönüllü olarak ben şahsen değil, Nöromedya olarak ekibimiz üstlendi. Bunun yanında İzmir’in en nezih mekanlarından Roof Garden İzmir’de bu etkinliğe destek verdi. İlk açıldığından bu yana etkinlik mekanı yapmak istediğim, hatta bir dönem Starbucks yetmez olunca acaba Likemind için uygun olur mu diye düşündüğüm bir yer olan Roof Garden İzmir içinde yer alan ve içinizi Jazz ile dolduran Roof Jazz Bar bu yıl Foursquare Günü Buluşması için mekanımız oldu.

Etkinlik günü yani 16 Nisan Salı Roof Jazz Bar’a gelenler Foursquare check-inlerini yapıp Roof Jazz Bar’dan birer shot ikram alacaklar. Gece boyu Jazz ile kulaklarımızın pası silinecek.

Etkinliğe katılanlar #4sqizmir etiketi ile yaptıkları Twitter paylaşımlarını Roof Jazz Bar içindeki ekranlarda görebilecekler. Eliniz telefonlarda hazır olsun!

Şimdi kimler katılıyor görelim. Facebook etkinlik sayfasında LCV yapmayı unutmayın.

Facebook Etkinlik Sayfası. Tıklayın

foursquareizmir2013

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir