4 Kasım 2017 Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştirilmesi planlanan Dijital Yaratıcılık ve Geliştirici Konferansı‘na kayıtlar başladı.

Konferansın amacı öncelikle farklı platformlardaki uygulama geliştiricileri bir araya getirmek, başarılı uygulamaları, sektör yeniliklerini, karşılaşılan problemleri ve çözüm önerilerini tartışmaya açmaktır. Konuşmacılar, panelistler, atölye çalışmaları ile içeriğin zenginleştirilmesi planlanmaktadır.

Etkinliğin çekirdek kitlesinin; yolun başındaki uygulama geliştiriciler, üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim gören öğrenciler olduğu değerlendiriliyor. Bu nedenle, kayıt ücretleri hem öğrenciler hem de diğer katılımcılar için en alt seviyede tutuluyor. Bir diğer güzellik, bu ücreti karşılayamayacak, konuya ve konferansa ilgi duyan öğrenciler için burs talepleri alınıyor. Bu talepler sponsor firmalarla paylaşılıyor ve ilgili öğrenciler sponsor firmaların imkanlarıyla etkinliğe katılabiliyor. Bu noktanın çok güzel düşünüldüğüne inanıyorum.

Konferansın organizasyonu sürecinde, programa katkısı olacak konuşmacı ve konu önerilerinizi paylaşabilir, başarı hikayenizi geliştiricilerle paylaşmak üzere programa konuşmacı sağlayabilirsiniz. Bunun gibi işbirlikleri için organizasyon ekibine ulaşmanız yeterli.

Ayrıca, etkinliğe farklı alanlarda uygulamaları bulunan, bu teknolojilerden doğrudan ve ya dolaylı yararlanan, ya da bu uygulamaları üreten firmaların sponsor olması bekleniyor. Sponsor firmalar etkinlikte farklı bakış açılarına sahip 400’den fazla uygulama geliştirici ile projelerini paylaşma, görüş alma, bu alandaki insan kaynağı havuzunu genişletme gibi bir çok kazanım elde edecekler. Eğer böyle bir düşünceniz olursa bunun için web sitesinde yer alan sponsorluk dosyasını inceleyebilir ve organizasyon ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ayrıntılı bilgi için web sitesi https://www.gelistiricikonferansi.org

https://twitter.com/gelistiricikonf

https://www.facebook.com/gelistiricikonferansi

https://www.instagram.com/gelistiricikonferansi/

https://plus.google.com/u/0/communities/114322914377716782398

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir