Markanıza Özel Sosyal Medya Kullanım Analizi

Sosyal medya yönetimini doğru yapıyor musunuz? Çalışmalarınız markanıza uygun mu? Düzenli paylaşımlarınızın neden ilgi çekmediğini merak ediyor musunuz? Markanızın sosyal medyada varlığını nasıl güçlendirebilirsiniz? Hangi konularda atacağınız adımlar sizi başarıya daha çok yaklaştırır?

Bu ve benzer sorularınıza yanıt bulacağınız markanıza özel sosyal medya kullanım raporunuzu kısa bir sürede hazırlayabilir ve sunabilirim. Bu rapor ile mevcut çalışmalarınızı, markanızı teslim ettiğiniz ajansınızı, çalışan performansınızı değerlendirebilir ve iyileştirebilirsiniz.

İletişime Geç

Kurumsal ve Bireysel Dijital Pazarlama Eğitimi

Kurumunuz ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen size özel olarak tasarlanmış bir tam gün süren dijital pazarlama ve iletişim odaklı bir eğitim alabilir ve çalışanlarınızın dijital iletişim konusunda yetkinliklerini artırabilirsiniz .

Pazarlama ve iletişim alanında hiç deneyimi olmayanların bile çok rahatlıkla adapte olacağı, karmaşık teknik terimlerden ve kafa karıştırıcı akademik bilgilerden arındırılmış, hedef odaklı, stratejik bir tabana oturtulmuş ve tamamen örneklerle zenginleştirilmiş bir eğitim planlamak için iletişime geçin.

Eğitim İçin İletişime geç

Videolu Dijital Pazarlama Eğitimleri

Piyasadaki videolu eğitimlerden farklı olarak paylaşım nasıl yapılır, sayfa nasıl açılır gibi konuları bir kenara bırakıp gerçekten stratejik olarak dijital pazarlama ve iletişim çalışması yapmak isteyen orta ve üst düzey yöneticilerin ihtiyaç duyacağı stratejik ve yönetimsel bilgilerin harmanlandığı bir eğitim programı çok yakında video serisi halinde yayında olacaktır.

Bu eğitim videoları sadece premium ihtiyaç sahiplerine özel olarak hazırlanmakta ve eğitim videoları yanında sadece kurs satın alanlara özel oluşturulacak iletişim gruplarında düzenli destek ve bilgi paylaşımı da yapılacaktır.

Önkayıt Yaptır

Sık Sorulan Sorular

  • Nasıl güvenebilirim?Sektörde yaklaşık 8 yıllık deneyim sahibiyim ve 20’den fazla marka ile çalıştım. Bu güne kadar katıldığım 30’dan fazla eğitim ve seminer çalışmasında sektör ile ilgili deneyimlerimi aktardım. Tüm çalışmalarım bu sayfada yer alan hizmetler için referanstır.

  • Hizmet koşulları neler olacak? Çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgiler anlaşma sağlanmadan önce yazılı olarak iletilecek, her iki taraf onaylar ve mutabakat sağlanır ise çalışma başlayacaktır.

  • Ödemeyi nasıl yapabilirim?Ödeme olarak İyzico tarafından yasal bir hizmet olarak sunulan iyziLink tercih ediyoruz. Bu platform alıcının kredi kartı ile de ödeme yapmasına imkan veriyor.

    Alıcının talep etmesi durumunda ödemeler freelance çalışmalarınsergilenerek güvenli bir pazaryeriimkanı sağlayan Bionluk üzerinden yapılabilir. Bu şekilde alıcının hakları Bionluk tarafından korunacaktır.

  • Nasıl hiznet alacağım?Markanıza özel sosyal medya kullanım raporu siparişinizi takiben ortalama 4 iş günü içinde teslim edilir. Dini ve milli bayramlar, yılbaşı gibi özel günler, afet ve olağanüstü durumlar söz konusu olduğunda hizmetin sunulması 4 günü aşabilecektir.Kurumsal ve bireysel sosyal medya eğitimleri ile ilgili teklif alıcı ile görüşülerek yaklaşık 7 iş günü içinde tamamlanacaktır.


    • Güvenlik Sorusu