Starbucks kahve tutkunlarına Starbucks Card uygulamasını duyurdu. Şubelerden alınabilen bu kart ön ödemeli sistemi destekliyor. Yani siz bu karta dilediğiniz kadar yükleme yaparak Türkiye genelindeki herhangi bir Starbucks şubesinde kullanabiliyorsunuz. Güzel değil mi?

Birçok firma çalışanlarına yemek masrafları için ödeme yapıyor. Genellikle Ticket ya da Sodexho gibi kartlar kullanılıyor pratik olması sebebiyle. Peki kahve masrafları? Artık iş ilanlarında Ticket yanında Starbucks Kart da eklendiğini görürsek şaşırmayalım. Bence çok güzel bir ödüllendirme yöntemi olacaktır.

Hoş, çalışan bir gün izin aldığında yemek kartından kesen, az vergi ödemek için maaşını asgari ücret üzerinden gösteren işletmelerden bunu beklemek yanlış olur ama yine de ben inanıyorum. İş görüşmelerinizde Starbucks Kart ile aylık kahve masraflarınızı da haklarınız arasında isteyin bence.

 1. Kahve Tutkusu diyor ki:

  Merhaba Mümin Bey,

  Starbucks Card ile ilgili güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. değerlendirmeleriniz bizleri çok mutlu etti.

  Starbucks Card; ön ödemeli ve tekrar yükleme yapılabilen bireysel bir hediye kart uygulaması. Önümüzdeki günlerde sizin de belirttiğiniz gibi kurumlar için toplu satış yapabileceğimiz kart ile ilgili çalışmamız da devam etmektedir.

  Starbucks kartınızı keyifli günlerde kullanmanızı dileriz.

  Saygılarımızla,
  Deniz Kaya
  Starbucks Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir