Bu bir konferans duyurusudur.

20 Mart 2009 Cuma saat 15:30’da Fen Fakültesi Konferans Salonu’nda Feyza HEPÇİLİNGİRLER’in katılımıyla “Türkçe Nereye Gidiyor’?” konulu konferans yapılacaktır. Tüm ilgililer davetlidir.

Özellikle güzel dilimizin anlaşılmayacak kadar yozlaştırıldığı, yabancılaştırıldığı böyle bir dönemde, bu tür bir organizasyona imza atan değerli konsey üyesi arkadaşlarıma, konsey başkanı ve değerli arkadaşım Elif Tuğçe KAMBUR nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum.

Ege Üniversitesi Öğrenci Konseyi her sınıfın, bölümün, fakültenin, yüksek okulun, enstitünün temsilcilerinin üyesi olduğu, üniversite üst yönetimi ve öğrenciler arasında bir köprüdür.

 1. Umut diyor ki:

  Buraya yazdığın için çok teşekkürler Mümin. Gittim, dinledim. Blogunu okumuyor olsam hiçbir şekilde haberim olmayacaktı.

 2. MonteCito diyor ki:

  Gidemediğim için üzgünüm. Elif özellikle gelmemi istedi ama çalıştığım için -ki bugün çok önemli bir toplantı vardı- gelemeyeceğimi söyledim. O da “O zaman yerine birini gönder” demişti. Benim yerime sen gitmiş oldun. Teşekkürler. 🙂

 3. Umut diyor ki:

  Feyza Hepçilingirler ve konsey üyeleriyle çekilen fotoğraflarda ben ve benimle gelen arkadaşların da çıkmış olması lazım. (araya kaynayıverdik 🙂 )

  Bana iletişime geçersen, sana da yollarız demişlerdi, acaba sen dürtsen eposta adresime yollar mı ki? 🙂

 4. cido$ diyor ki:

  Bir Ege Üniversiteli olarak ve pek tabii ki Türkçe’nin durumundan kaygı duyan birisi olarak katıldım ben de bu konferansa. Feyza Hepçilingirler’i dinlemek de keyifliydi.

 5. MonteCito diyor ki:

  @Umut şansımı denerim ama biliyorsun böyle kalabalık organizasyonlarda hep birilerine söz verilir ve yerine getirilmez 🙂

  @Cido$ Çok sevindim. Duyarlı birilerinin olduğunu görmek çok güzel.

 6. elif tugce diyor ki:

  Arkadaşlar merhaba ben elif.. katılan herkese teşekkürler..Henüz görüyorum burada yazılanları..Mutlu oldum 1 ay içinde planladığımız başka sorumluluk projeleri de var.(yakında duyuracağız)
  Öğrenci KOnseyi ile ilgili bilgi almak için http://www.öğrencikonseyi.ege.edu.tr adresini kullanabilirsiniz ayrıca çok fazla fotoğraf var hangisi sizsiniz bilemiyorum 🙂 okulla ilgili sorunlarınız için ve fotoğraf isteyen arkadaş için sks daire başkanlığında Öğrenci konseyi başkanlığı odasına bekliyoruz..

Bir Cevap Yazın