Geçtiğimiz günlerde Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu hocalarımızdan Veli Bey’in bir davetiyle Kula MYO Halkla İlişkiler Bölümü’nde Sosyal Medya’yı Etkin Kullanma üzerine bir seminer gerçekleştirdik.

İstanbul’dan davetli olan değerli arkadaşlarım Erdal Erdoğdu ve Hamza Şamlıoğlu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinlikte ilk olarak ben sosyal medyanın önemi ve etkin kullanımından bahsettikten sonra Erdal Dijital PR başlıklı sunumuyla Halkla İlişkiler Bölümü’nde öğrenim gören genç arkadaşlarımızın ufuklarını genişletti.

Sosyal medyanın etkin kullanımı ardından etkin bir şekilde izlenmesi ve yorumlanması ile ilgili de Hamza Şamlıoğlu’nun değerli bilgilerini dinleyen salonda enerji oldukça yüksek, ilgi ise sevindirici boyuttaydı. Yaklaşık 250 dinleyinin olduğu etkinliğe öğrenci arkadaşlarımız yanında değerli hocalarımız da oldukça ilgi göstererek bizi mutlu ettiler. Gün boyu süren uzun yolculuklar, yorucu koşuşturmalar ardından Kula ve Salihli’nin damak çatlatan lezzetlerinden tadarak yorgunluğumuzu unuttuk.

Bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde önayak olan değerli hocamız Veli Bozkaya nezdinde tüm Kula Meslek Yüksekokulu hocalarına, gösterdikleri yoğun katılım ve ilgi nedeniyle Kula MYO öğrencilerine, çayını çok beğendiğim Kaptan’a, beni yalnız bırakmadıkları için İstanbul’dan kalkıp gelen Erdal ve Hamza’ya teşekkür ediyorum.

Not: Etkinlik fotoğrafları birkaç gün içinde hazırlanmış olacaktır. Hazırlandıktan sonra tüm sosyal ağlarda paylaşılacaktır.

İlgili Tweetler:

 

Sosyal Medya’yı Etkin Kullanma Semineri – Kula MYO” te bir düşünce

  1. Pingback: Sosyal Medyayı Etkili Kullanma Etkinliğindeydik | Erdal ERDOĞDU

Bir Cevap Yazın