Geçtiğimiz hafta İzmir’de ilk Likemind buluşması yapıldı. Çok farklı sektörlerden, çok farklı uzmanlıklara sahip kişilerin hiç bir çıkar beklemeden katılım gösterdiği bu ilk buluşma çok samimi bir havada gerçekleşti. Beklediğimizden çok daha fazla katılım olması bizleri gelecek buluşmalar için ümitlendiren önemli bir nokta oldu. Hiç vakit kaybetmeden ikinci buluşma için hazırlıklara başladık. Bu buluşmayı İzmir’e getirme fikrini ortaya atan Erdal Erdoğdu ile kısıtlı zamanda gerçekleştirdiğimiz bu buluşmaya katılan tüm İzmirlilere teşekkürü bir borç biliriz.

Bundan sonraki tüm buluşmaların Yazar Melih Arat’ın ev sahipliğinde her ayın ilk salı günü saat 19:00 – 21:00 saatleri arasında olacağını da hatırlatmakta fayda görüyorum.

Buluşmanın fotograflarını şu adreslerden görebilirsiniz:

Facebook albümü : http://www.facebook.com/album.php?aid=80619&id=571609098&l=7090e02486 (Herkese açık adrestir. Üye olmanız gerekmez.)

Flickr albümü :  http://www.flickr.com/photos/tags/likemindizmirmeeting/

PicasaWeb albümü : http://picasaweb.google.com.tr/Likemindizmir/LikemindIzmirBirinciBulusma?feat=directlink

  1. Muhabbet Ağası diyor ki:

    ne kadar güzel, daha önce birbirinizi tanımıyordunuz değil mi, umarım ileride daha verimli toplantılar yaparsınız ve sayınız artar…

  2. Mumin. diyor ki:

    @Muhabbet Ağası daha önce birbirini tanıyanlar vardır ama onlar da Blog Yazarları Buluşması gibi farklı organizasyonlar aracılığıyla birbirini tanıyan insanlardı ya da ismin bildiğimiz ama şahsen tanışmadığımız kişilerdi. Temmuz buluşmasının daha güzel bir katılımla gerçekleieceüini düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir