Dünyada 33 ülkede gerçekleştirilen ve Türkiyede de İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Adana, Kayseri gibi çeşitli illerde düzenlenen Likemind buluşması artık İzmir’de. Ve bu buluşmada sizin de yeriniz hazır.
Likemind nedir?
Likemind, benzer pazarlama zekasına sahip, gelişime ve değişime odaklı, inovatif düşünebilen, yeniliklere ve yeni insanlarla tanışmaya istekli kişilerin bir araya gelerek belirli bir gündeme bağlı olmaksızın sohbet ettiği, tanıştığı ve projelerini paylaştığı, belki iş ortağı, belki projesine destekçi, belki de sabah sporu için arkadaş bulduğu, amacı sadece ve sadece bir araya gelmek olan bir organizasyondur.
Nasıl katılırsınız?
Katılım için herhangi bir koşul bulunmayan Likemind’a pazarlama yöneticisinden bilgisayar mühendisine, metin yazarından blog yazarına, insan kaynakları uzmanından web tasarımcısına kadar geniş bir ölçekte insanlar katılmaktadır. Bu güne kadar diğer illerde yapılan buluşmalarda birçok fikir ortaya çıkmış ve gerçekleşmiştir.
Ne zaman ve nerede?
İlk buluşma olması sebebiyle 12 Haziran Cuma akşam saat 19:00 ile 21:00 saatleri arasında yapılacak olan Likemind İzmir buluşması daha sonra düzenli olarak Gazeteci – Yazar ve Türkiye’nin dünya çağında ilk yönetim düşünürü Melih Arat’ın ev sahipliğinde, her ayın ilk Salı günü, akşam saat 19:00 ile 21:00 saatleri arasında Gündoğdu Starbucks ‘ta yapılacaktır.
Bu buluşmada sizi de görmek, değerli fikirlerinizi dinlemek hem bizleri hem de diğer katılımcılarımızı mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir