Alisko bir yazısında mim göndermiş ben de beklemek zorunda demiştim. Bugün daha fazla beklemesin, ayıp olur diye düşündüm.

Bloğunuzun neresini seviyorsunuz sorusuna vereceğim cevap galiba sağ sütundaki son yazılar ve yorumlar bölümü. Orada ne kadar çok yazı olursa, ne kadar sık güncellenirse o kadar seviniyorum, yani bu aralar çok da sık sevinemiyorum.

İzmir’i anlatacak bir şarkı için de “anlatılmaz yaşanır” geyiğini yaptıktan sonra hiçbir fikrimin olmadığını ama benim için Erhan Güleryüz’den Çayımın Şekeri parçasının İzmir için söyleyebilecek değeri olduğunu söyleyebilirim.

 1. tropicalmalibu diyor ki:

  slm izmir demek klavyede izmir yazarken bile yasamak.ahh ahh bayramda kaldik buralarda kafam iyi raki roka izmir iyot kokusu yok.ne yorumu istiyon gardesss ben sana izmirin seceresini yazarim.yasatirim gel ugra benim bloguma yani semtime izmir kokuyor anlayana tabikide:))
  sevgiler ve saygilarrr iyi bayramlarrr bornavada oturanlar varsa bensiz barlara giden genclerr bayraminiz sen olsun.
  valla gezemedim ne yazilmis cizilmis bakmadim baktim izmirli kafadan girdim affalo.
  yok terso birsey gorursem yapistiirim yorumu ona gore yazin entel dantel ayagina yatmayin gebertirim dermisimm.ablanizi yalniz birakmayin hadi bakemm:))

 2. MonteCito diyor ki:

  İçten yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. İzmir’i bir parça olsun tekrar yaşamanıza neden olduysam ne mutlu bana. 🙂

  İlk fırsatta barlar sokağında sizin için de biraz eğlenirim. Bayramdan sonra mesela. Hazır sınavlar bitmişken. 🙂

Bir Cevap Yazın