İzmir Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi 2012

Zaman zaman tartıştık, yazdık çizdik. Sosyal medya uzmanları kimlerdir, neler yaparlar konuştuk. Bu konuda üniversitelerde ya da diğer eğitim kurumlarında bir eğitim programı olmadığı için uzun süre alaylı diye tabir ettiğimiz kişiler sosyal medya uzmanı olarak tanındı, tanıtıldı. Zaman içerisinde çok suistimal edilen bir alan olması sebebiyle de bu konuda söz söyleyebilecek az sayıda kişi bilgilerini paylaşıma açtı.

İzmir bu tür eğitimler konusunda hep bir adım geriden gelirdi eskiden ama şimdi öyle değil. Nisan ayı içerisinde AdresGezgini ve Eğitişim Kariyer Ens. İzmir Ofisi birlikteliğiyle Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı açılıyor. Bu eğitim içerisinde birbirinde değerli eğitimciler sadece sosyal medya alanında değil iş dünyasıyla ilgili sahip oldukları tüm deneyimleri katılımcılarla paylaşacak. Eğitim içeriğinin üst başlıkları ve eğitimciler hakkında detaylı bilgileri www.izmirsosyalmedyaegitimi.com adresinde bulabilirsiniz. Ben de eğitim ile ilgili size bir sürpriz yapmak istedim.

Bu yazı altına yorum bırakanlar arasından iki kişiye eğitim için %30 oranında bir indirim sözü veriyorum. Ayrıca twitter paylaşımlarınızda @izmirsmuegitimi adresine de mention yaparsanız şansınızı bir kat daha artırabilirsiniz. Ne kadar çok paylaşım, o kadar çok şans.

Eğitimde görüşmek üzere. : )

 • reply Emirhan Soyal ,

  anlamadığım bir konu var…sosyal medya uzmanı mı olmak istiyorsun? tabi yardımcı oluruz ver parayı olalım.. ya da bilmem ne mi olmak istiyorsunuz? bastır parayı eğitimini al olursun..
  –ama benim param y..
  –aa !! ozaman boşver napacaksın sosyal medya uzmanı olup..
  –ama ben olmak ist…
  –boşver boşver, hayal kurma git normal bi üniversite bölümü oku şükret..neyine sosyal medya vesaire..

  kısacası anlamadığım şey; herşey para…

  • reply Spam kişisel markanıza zarar verir ,

   […] Sosyal Ağda Doğru İçerik Yaratmak başlıklı bir yazı yayınlamıştım. Geçtiğimiz hafta İzmir Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi kapsamında da aynı konuyu anlattım. İçeriklerinizi oluştururken yayınladığınız sosyal […]

   • reply Benim Sosyal Kobi'm - Konuk Yazar ,

    […] Sema Göktuna – Ege Üniversitesi Halka İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu, sosyal medya ve dijital ortamda bütünleşik pazarlama meraklısı. WebKokteyli’nde çalışıyor. Daha önce eğitimcileri arasında bulunduğum Sosyal Medya Eğitimi katılımcılarından […]

    Bir Cevap Yazın