İzmir Blog Yazarları 12 Temmuz Buluşması

Dikkat buluşma saati 17 olarak değişmiştir.

Önce blog nedir diye başladık, sonra blog yazmak ciddi zaman ayırdığımız bir faaliyet oldu. Blog Yazarlığı’nın bir meslek olma yolunda adım adım ilerlediği bu günlerde biz, İzmir Blog Yazarları olarak Başak Ölmez’in başlattığı, Ali Bahşişoğlu’nun sürdürdüğü, Erdal Erdoğdu’nun sürekliliğini getirdiği İzmir Blog Yazarları Buluşması’nın 7. si için hazırlanıyoruz.

Önce tanıştık, sonra kaynaştık, zaman zaman gerçekleştiremesek de projeler ürettik, eleştirdik, eleştirildik, sevdik, sevildik ama sanal dünyada gerçekleştirilen birliktelikleri gerçekte de yaşamaya doyamadık ve yine, yeniden toplanmak arzusundayız.

Buna göre 12 Temmuz Pazar günü saat 17:00 ‘de Alsancak Alin’s Kafe’de toplanıyoruz ve bütün blog yazarı arkadaşlarımızı bekliyoruz.

 • reply Onur ,

  Bir aksilik cikmazsa bende gelmeye calisacagim..

  • reply Mumin ,

   @Onur memnun oluruz. Ayrıca gelebileceğini düşündüğün kişilere de haber verirsen seviniriz. Duyurmak çok önemli.

   • reply Onur ,

    Izmir`e geleli bir hafta oldu, tanidigim kimse yok acikcasi 🙂 ama uygun olursa iki ev arkadasim var (grafiker), onlari getirebilirim 🙂

    • reply elvrade ,

     ben sezonda olduğum için malesef gelemem.Benim için tüm katılanlara selamlar..

     • reply Mumin ,

      Salih seni varmış gibi kabul ediyoruz. Selamın alındı 🙂

      • reply Erdal ERDOGDU ,

       eMİNİM Kİ ÇOK GÜZEL BİR BULUŞMA OLACAK, eğer bu buluşmaların gerçeklesmesinde yeni arkadaşlara ulaşmasında bir katkım olabildiyse ne mutlu bana. Umuyorum ki çok daha güzel yerlere geleceğiz, hele bi eylül ayı gelsin. Şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim…

       • reply MonteCito ,

        Buluşma saatini 17 olarak değiştirdiğimizi hatırlatmak istiyorum.

        Bir Cevap Yazın