Beşinci Ege Blog Yazarları Buluşması 10 Mayıs tarihinde saat 14 – 18 arasında Bornova Türkü Kafe’de yapılacaktır. Katılmak isteyenler bu başlık altına yorum olarak belirtirlerse sevinirim.

Dördüncü buluşmada birtakım sorunlardan yola çıkarak 5. buluşmanın Bornova’da olması yönünde karar almıştık. Buluşma frekansını bir aylık periyotlara oturtmak için hemen 5. buluşmanın planlarına başladık ve gelen tepkileri değerlendirerek 10 Mayıs Pazar günü saat 14 ile 18 arasını uygun bir zaman olarak belirledik. Bornova mekan yönünden zengin olsa da, Pazar günü yaşanabilecek olası bir kalabalık ve rahatsız edilme durumunun önüne geçmek için de her daim nezih bir mekan olarak bildiğimiz Türkü Kafe ile görüştük, onay aldık, fiyatları standart Küçükpark seviyesine indirdik 🙂 Türkü Kafe deyince yanlış anlaşılma olmasını istemeyiz. Malum kafelerden değil. Garantisi biziz. Kafenin fotoğraflarını da çekip şuraya koyduk.

Kafenin yerini bilmeyenler için bir kroki hazırladım. Bornova Metro istasyonundan kırmızı çizgileri takip ederek gelebilirsiniz. Yok ben bulamam, kaybolurum derseniz de bir telefon kadar yakınız. (Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

bulusma harita

Bir Cevap Yazın